Bugun...


Metin KÜLÜNK

facebook-paylas
ZANNEDİYORLAR Kİ...
Tarih: 29-09-2019 22:15:00 Güncelleme: 29-09-2019 23:53:00


Zannediyorlar ki;

gerçeklik üzerinden kurdukları tuzaklar ile NECİP MİLLETİMİZİN ve SEVR MAĞARAMIZ OLAN DEVLET’mizin yükselişini durduracaklar. Asla durmayacağız.Çünkü;insanlığı yakmak ve Allah’a karşı Firavun ve Nemrut gibi meydan okumanın ötesinde TANRI’lık iddiasındalar.

 

Ve işte Batı UYGARLIĞININ Rasyonalizm üzerinden kendi ürettiklerine tapınma ve insanlığı tapındırma adımları çöküşlerinin hızıdır.Allah hükümranlık hakkına müdahale etmek isteyen ve yeryüzünü ifsat edenlere karşı hiç ummadık anlarda fesat çıkaran kan dökenleri çökertir.

 

Yeniden “HANİFLİK” temelinde “İNSAN ve ADALET” esaslı“ FARKLILIKLARIN BİRLİĞİ” ilkesi ile cümle insanlığın HUZUR BULACAĞI bir DÜNYA’nın “LİDERLİĞİ” yine “NECİP MİLLETİMİZ” tarafından gerçekleştiriliyor.

Bu hakikatı Ateşin Çocukları anlıyor, Ancak biz ne kadar anlıyoruz?

 

Evangelizm hattı Firavun’un Musa’ya meydan okumasına benzer,

Müslümanların mekanik yenilgisine güvenen Evangelist hat ,Allah’ınMusa’ya ikram ettiği ASA mucizesini unuttu.Anadolu topraklarında ki varlığımız onların anlayamayacağı kadarMusa’nın Asasıdır.

 

O halde mesele;3.Binyıl Medeniyetinin inşası için insan ve varlık ilişkisinde Post Dıjıtal döneme hazırlanacak mütefekkirlerimiz vevarlığa anlam katacak RUHU keşfediş sürecindeyiz .KÂLP AKLI esaslı İman, İnsan, İslam Anadolu İrfanı Akıl Özgürlüğü temelli insan yetiştirmeliyiz

 

 

15 Temmuz bitmedi devam ediyor işgal girişimine karşı Malazgirt,İstanbul,Kocatepe,Çanakkale ruhu ayağa kalktı.O geceki şuur ve stratejik akılla ülkemize yönelik operasyonları bozmak için bir olmalıyız.

 

Sağa sola bakmadan o geceki gibi “BİZ BURADAYIZ”

 

Sen yoksan eksiğiz demeliyiz.Anadolu toprakları üzerinde ameliyat yapmak isteyen emperyalizm kendi hattında bütün renkleri bir araya getirdi. Bize düşen, 15Temmuz milli bağımsızlık temelli tüm farklılıklarımızla MÜCADELE HATTINDA bir arada olmaktır. Vakit BİRLİK vaktidir.

 

İşgalci örgütün deşifre olmadığını düşünenleri, işbirlikçileri saklandığını zannedenler, Sağcı gözüken,PKK/HDP/Dindarlık elbisesinde olanları bir araya getiren güç tanımı eksiktir.Yetiştirip, farklı renklere dağıtan güçŞimdi hepsini Berlin ‘de topladı,

 

Rollerini yeniledi.Ve buradan geleceğe yürüyemeyecek parçalanmışsömürge Türkiye peşindeler.Şimdi vakit Sivas kongresininkararlarındaki “ mandacılığı “reddiye esaslı, 15 Temmuzruhu ile çok dikkatli olma zamanıdır.

 

Hepsinin ortak özelliği ateşin emrinde olmak.

FETÖ’nün B/C takımı psikolojik savaşın kuralları doğrultusundakamuda,siyasette çok aktif.

Renkleri ve bulundukları yerler ya da zırhları sizi kandırmasın!Hedefleri Türkiyemizi 1944 sonrası gibi Atlantik ötesine teslimetmek.

AMMA

ASLA BAŞARAMAYACAKLAR.

VE İNSANLIĞIN ÜMİDİ TÜRKİYE’nin YÜKSELİŞİ DEVAM EDECEKTİR.

Ancak çok dikkatli olmamız gereken bir zaman diliminde olduğumuzu unutmadan.

 Bu yazı 2380 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
HABER ARŞİVİ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
nöbetçi eczaneler
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI