Yargı Dizisinde Macit Koper Sürprizi

Geçtiğimiz pazar günü izleyiciyi ekrana kilitleyen projenin bu akşamki bölümünde; Macit Koper seyirci karşısına çıkacak. Usta oyuncunun nasıl bir karakterle rol alacağı merak konusu oldu.

Yargı Dizisinde Macit Koper Sürprizi

Geçtiğimiz pazar günü izleyiciyi ekrana kilitleyen projenin bu akşamki bölümünde; Macit Koper seyirci karşısına çıkacak. Usta oyuncunun nasıl bir karakterle rol alacağı merak konusu oldu.

Kanal D'den Yargı dizisi için yeni atak! Bundan sonra dizinin nasıl ilerleyeceği sızdı... Kanal D ekranlarında ekrana gelen Yargı dizisi için Kanal D beklenmedik bir karar aldı. Dizinin bundan sonra nasıl ilerleyeceği sızdı 2 sezondur ekranda fırtına gibi esen Yargı dizisi şimdilerde yeni sezonuyla seyirci karşısında. 3 sezonda da reyting rekorları kıran Yargı dizisinde beklenmedik gelişmeler yaşanıyor.

SENARİST, YAPIM ŞİRKETİ VE KANAL D'NİN YENİ YOL HARİTASI

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisi için Kanal D yeni bir yol haritası belirledi. Belirlenen bu yol haritasına göre Yargı dizisinde yeni oyuncular yer alacak. Bu oyuncular konuk oyuncu olarak diziye giriş yapacak ve sonrasında kadrodan ayrılacaklar.

MENAJERİMİ ARA TAKTİĞİ

-

Star TV ekranlarında yayımlanan Menajerimi Ara dizisinde de bir süre aynı taktik denenmiş ve ünlü isimler kadroda konuk oyuncu olarak yer almışlardı.

Yeniçağ'da aktarılanlara göre; Her bölümüyle hem Türkiye’de hem de dünyada çok konuşulan ve reytinglerde birinciliğe oturan Yargı, üçüncü sezona hızlı başladı. Geçtiğimiz pazar günü izleyicileri ekrana kilitleyen dizinin yeni bölümünde usta oyuncu Macit Koper izleyici karşısına çıkacak. Koper’in nasıl bir karakter ile ekrana geleceği ise büyük merak konusu oldu.

Sevilen dizinin kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Ferit Kaya, Ayşen Sezerel, Seda Türkmen, Ulvi Kahyaoğlu, Özlem Türkay, Müge Bayramoğlu, Çağla Demir, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Duygu Serin, Tolga Canbeyli ve Alican Altun Onur Tekin gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor. Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu Yargı dizisi, merakla beklenen yeni bölümüyle pazar günü saat 20.00'de Kanal D’de.