Yalı Çapkını Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı ve Özeti

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor ile Binnur Kaya’nın başrolde olduğu Yalı Çapkını dizisi yeni bölüm fragmanı ve özeti. Kaya ile Suna evlilik yolunda ilerliyor. Ferit, Seyran'a gerçekleri anlatır. Kazım, Suna ve Kaya'yı öpüşürken yakalar. Seyran ve Ferit, Suna ile Kaya arasındaki hızlı ilerlemeye anlam veremezler. Kaya, Suna ile evlenmek istediğini söyler. Pelin ve Zerrin, Şehmuz'un evine giderler. Nükhet, İfakat'i köşeye sıkıştırırken beklenmedik bir detayla karşılaşır.

Yalı Çapkını Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı ve Özeti

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor ile Binnur Kaya’nın başrolde olduğu Yalı Çapkını, yeni bölümüyle yarın akşam Star’da ekrana gelecek.

Yeni bölümde Kaya ile Suna evlilik yolunda ilerliyor. Sultan’ın anlattıkları üzerine Ferit’le yüzleşen Seyran allak bullak olur. Ferit ise Seyran’a tüm gerçekleri anlatır. Suna ve Kaya’yı öpüşürken yakalayan Kazım küplere biner ve acısını ikisinden de çıkarır. Olayları eve döndüklerinde öğrenen Seyran ve Ferit, Suna ile Kaya arasında işlerin bu kadar hızlı ilerlemesine anlam veremezler. Kaya ise Suna ile evlenmek istediğini söyler. Seyran, İfakat’i suçlarken, Ferit Suna’ya kızar. Abidin’e gerçekleri kendisi anlatmak isteyen Ferit onu da alıp dışarı çıkar ve gece ummadığı eski bir tanıdıkla karşılaşır. Pelin ve Zerrin ise Şehmuz’un evine giderler ve planlarının ilk adımını uygulamaya koyarlar. Öte yandan Nükhet, Sultan’la geriden çevirdiği işleri ilerletip, İfakat’i git gide köşeye sıkıştırırken, hesaba katmadığı bir detay vardır.

Yalı Çapkını Dizisi Oyuncu Kadrosu

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Binnur Kaya, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Diren Polatoğulları, Öznur Serçeler, Taro Emir Tekin, İrem Altuğ, Hülya Duyar, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Selen Özbayrak

Yalı Çapkını Dizisi Fragmanı

Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Yalı Çapkını dizisi büyük başarı elde etti. Kısa sürede yoğun bir hayran kitlesi oluşturan dizi, son bölümüyle adeta izleyicileri ekran başına kilitledi. Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Emre Altuğ, Şerif Sezer gibi isimlerin yer aldığı diziden beklenen fragman geldi. Geçtiğimiz bölümde Pelin’in hamileliği tepki çekmişti. Ferit yavaş yavaş Pelin’le mi yakınlaşıyor? Seyran ne yapacak? Tüm gizemler yeni bölümle açığa çıkacak. Kaya ve Suna ilişki yaşıyor Ferit ve Seyran, Sultan konusunda yüzleşiyor. Seyran her şeyi öğreniyor. Öte yandan tüm olanlardan bunalan İfakat, Nükhet'i öldürmeyi kafasına koyuyor. Suna ve Kaya yavaş yavaş yakınlaşmaya başladı. Kaya, Ferit'e Suna ile evlenmek istediğini söylüyor. İşte yeni bölüm fragmanı...

-