Yalı Çapkını 40. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Star TV ekranlarının her hafta cuma günü yayınlanan dizisi Yalı Çapkını son bölümü ile heyecanlı anlara sahne oldu. Final sahnesi sonrasında Yalı Çapkını 40. bölüm fragmanı araştırmaları arttı. Star TV ekranlarında Yalı Çapkını fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında aşağıdaki link üzerinden üzerinden ulaşabilirsiniz. Ferit, yalıda olanlardan sonra Seyran ile Kazımlara gider ve orada kalmaya karar verir. Kazımlarda olmanın keyfini çıkaran Ferit, Seyran'a istediklerini yaptırmanın da yolunu bulmuştur. Seyran ise Ferit'in Kazım'a uymasından endişelenir. Nükhet, yaşananlardan sonra Kaya'yla konuşur ve onu da alıp Kazımlara gider. Ferit'in Talih'le ilk seansı beklenmedik bir gelişmeye sahne olur. Ferit, bundan sonra kuracağı hayatı düşünerek Halis ile konuşmaya yalıya gider. Halis'in net tavrı karşısında Ferit de tüm yalıyı şaşırtan başka bir hamlede bulunur. Yaşanan olayların ardından Halis Ağa Marmaris'in en büyük otelinde şube açmak istediğini söyler. Ancak işler için otele gidilme

Yalı Çapkını 40. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Yalı Çapkını 40. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Star TV ekranlarının her hafta cuma günü yayınlanan dizisi Yalı Çapkını son bölümü ile heyecanlı anlara sahne oldu. Final sahnesi sonrasında Yalı Çapkını 40. bölüm fragmanı araştırmaları arttı. Peki, Yalı Çapkını 40. bölüm fragmanı çıktı mı? İşte Star TV ile Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı ve 40. bölümde yaşanacaklar...

YALI ÇAPKINI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Star TV ekranlarında Yalı Çapkını fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında aşağıdaki link üzerinden üzerinden ulaşabilirsiniz.

YALI ÇAPKINI YENİ BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

YALI ÇAPKINI 39. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ferit, yalıda olanlardan sonra Seyran ile Kazımlara gider ve orada kalmaya karar verir. Kazımlarda olmanın keyfini çıkaran Ferit, Seyran'a istediklerini yaptırmanın da yolunu bulmuştur. Seyran ise Ferit'in Kazım'a uymasından endişelenir. Nükhet, yaşananlardan sonra Kaya'yla konuşur ve onu da alıp Kazımlara gider. Ferit'in Talih'le ilk seansı beklenmedik bir gelişmeye sahne olur. Ferit, bundan sonra kuracağı hayatı düşünerek Halis ile konuşmaya yalıya gider. Halis'in net tavrı karşısında Ferit de tüm yalıyı şaşırtan başka bir hamlede bulunur.

-

Yeni Sezon Heyecanı

Yeni sezona güm güm giren Yalı Çapkını, yine izleyiciye unutulmaz anlar yaşatıyor. Sonunda mutlu sona ulaşan Ferit ve Seyran aşkı gerçekleşen düğünün ardından mutlulukla devam ederken, Nükhet ve Kaya'nın yurt dışından gelişi yalıda dengelerin değişmesine neden olmuştu. Cuma akşamı yayınlanan son bölümün ardından dizinin takipçileri yeni bölümde neler olacağını merak ederken, Yalı Çapkını 40. Bölüm fragmanı yayınlandı... Ferit, yalıda olanlardan sonra Seyran'la Kazımlara gider ve orada kalmaya karar verir. Kazımlarda olmanın keyfini çıkaran Ferit, Seyran'a istediklerini yaptırmanın da yolunu bulmuştur. Seyran ise Ferit'in Kazım'a uymasından endişelenir. Nükhet, yaşananlardan sonra Kaya'yla konuşur ve onu da alıp Kazımlara gider. Ferit'in Talih'le ilk seansı beklenmedik bir gelişmeye sahne olur. Ferit, bundan sonra kuracağı hayatı düşünerek Halis ile konuşmaya yalıya gider. Halis'in net tavrı karşısında Ferit de tüm yalıyı şaşırtan başka bir hamlede bulunur. Yaşanan olayların ardından Halis Ağa Marmaris'in en büyük otelinde şube açmak istediğini söyler. Ancak işler için otele gidilmesi gerekmektedir. Sonunda Ferit, Seyran, Suna, Asuman ve Kaya Marmaris'e gider. İş için gidilen bu seyahat gençler için harika bir tatile dönüşür.