Yabani Dizisi İçin Yeni Oyuncular Belli Oldu

Yabani dizisinin hazırlıkları sürüyor. Merakla beklenen dizi için başrol oyuncuları Halit Özgür Sarı, Bertan Asllani ve Simay Barlas oldu.

Yabani Dizisi İçin Yeni Oyuncular Belli Oldu

"Yabani" dizisinin hazırlıkları sürüyor.

Merakla beklenen dizi ile ilk el sıkışılan başrol oyuncusu Halit Özgür Sarı olmuştu. Sarı dizide "Yaman" rolünü oynayacak. M. Çağatay Tosun'un yöneteceği dizinin Ateş adlı diğer başrol oyuncusu ise Bertan Asllani oldu.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Yabani dizisinin 2 yeni başrol oyuncusu belli oldu. Halit Özgür Sarı ile anlaşma sağlanmıştı. Diğer oyuncularda Bertan Asllani ve Simay Barlas oldu.

Son olarak "Gecenin Ucunda" dizisindeki performansıyla beğeni toplayan başarılı oyuncu aynı zamanda 29 Ekim'de Disney Plus'ta seyirciyle buluşacak olan 6 bölümlük "Atatürk" dizisinde de Ali Fethi Okyar'ı oynadı. Bertan Asllani yeni sezonda hem ekranda hem de dijital mecrada iki koldan birden seyirciyle buluşacak. Hem hikâyesi hem de senaryosu Hilal Yıldız'a ait olan dizinin kadın yıldızı Rüya'yı oynayacak isim ise Simay Barlas oldu. Barlas son olarak "Ömer" dizisindeki oyunculuğuyla beğeni toplamıştı.

-