Vivo Y33t ve Y78t Akıllı Telefonları Piyasaya Sürdü

Vivo, Y33t ve Y78t adında yeni akıllı telefonları piyasaya sürdü. Aynı zamanda Vivo, TWS Air 2 adında yeni bir ses cihazını Weibo üzerinden duyurdu. Vivo TWS Air 2'nin tasarımı, kulağa takılan bir yapıya ve silikon kulak ucu olmaksızın bir sap şekline sahip. Ses konusunda Vivo TWS Air 2, 14,2 mm sürücü birimine sahip ve dinleyicilere sürükleyici bir deneyim sunuyor. Vivo TWS Air 2, Gece Mavisi ve Sabah Beyazı renk seçenekleriyle sunuluyor.

Vivo Y33t ve Y78t Akıllı Telefonları Piyasaya Sürdü

Vivo, bugün Çin'de Y33t ve Y78t adında yeni akıllı telefonları piyasaya sürdü.

Aynı zamanda Vivo, TWS Air 2 adında yeni bir ses cihazını Weibo üzerinden duyurdu. Bu ürün, şirketin resmi web sitesinde de yer aldı. Geçtiğimiz ay satışa sunulan iQOO TWS Air 2 ile büyük benzerlikler gösteren Vivo TWS Air 2, TWS Air'in geliştirilmiş bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor.

Vivo TWS Air 2'nin tasarımı, kulağa takılan bir yapıya ve silikon kulak ucu olmaksızın bir sap şekline sahip. Apple AirPods'a oldukça benziyorlar. Bu kulaklıklar, toz ve suya karşı IP54 sertifikasına sahip. Cihaz, çakıl taşı şeklinde bir şarj ve depolama kutusu ile birlikte geliyor. Kullanıcılar, kulaklıkların sapına dokunarak çeşitli işlemleri gerçekleştirebilirler.

Vivo TWS Air 2 Ses Özellikleri

Vivo TWS Air 2, Golden Ears uzmanları tarafından ses ayarına sahip 14,2 mm sürücü birimine sahip. 3D panoramik ses ve DeepX 3.0 stereo ses, dinleyicilere sürükleyici bir deneyim sunuyor. AI arama gürültüsü, net bir kalite için arka plan gürültüsünü bastırabiliyor. TWS kulaklıklar, MonsterSound eSports oyun ses efektleri özelliğine sahip. Cihaz, 55 ms'lik ultra düşük gecikme moduna sahip. Vivo TWS Air 2'nin tek bir şarjla 6 saat kullanım süresi sunduğu belirtiliyor. Şarj kutusuyla birlikte toplamda 30 saatlik bir pil ömrü vaat ediyor. Kulaklık, USB-C portu üzerinden hızlı şarjı destekliyor ve Bluetooth 5.3 bağlantısı ile geliyor. Vivo TWS Air 2, Gece Mavisi ve Sabah Beyazı renk seçenekleriyle sunuluyor. Şirket, kulaklığın fiyatını henüz açıklamamış olsa da TMall, JD ve Vivo'nun resmi sitesinden ön rezervasyon yapabilirsiniz.

-