Vakıfbank'tan Trendyol, Hepsiburada ve diğer sitelerde geçerli kampanya!

Vakıfbank tarafından yapılan duyuruda, 1-15 Ağustos 2023 tarihleri arasında Trendyol, Hepsiburada, Morhipo, Amazon.com.tr, Çiçeksepeti ve PttAvm web site ve mobil uygulamaları üzerinden 1.000 TL ve üzeri alışveriş yapanlara 50 TL, toplamda ise 300 TL Worldpuan hediye edileceği bildirildi.

Vakıfbank'tan Trendyol, Hepsiburada ve diğer sitelerde geçerli kampanya!

Vakıfbank'tan Trendyol, Hepsiburada ve diğer sitelerde geçerli kampanya!

Vakıfbank tarafından yapılan duyuruya göre, 1-15 Ağustos 2023 tarihleri arasında VakıfBank Worldcard ile Trendyol, Hepsiburada, Morhipo, Amazon.com.tr, Çiçeksepeti ve PttAvm web site ve mobil uygulamaları üzerinden 1.000 TL ve üzeri alışveriş yapanlara 50 TL, toplamda ise 300 TL Worldpuan hediye edileceği bildirildi. Kampanyaya fiziki mağazalardan, fiziki POS'lardan ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan işlemler dahil değildir. Sadece seçili internet siteleri ve mobil uygulamalardan yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Trendyol uygulaması içinden yapılacak Dolap işlemleri de kampanyaya dahildir.

Kampanya müşteri bazında geçerlidir ve ek kartlar ile sanal kartlar da kampanyaya dahildir. Bir müşteri en fazla 300 TL Worldpuan kazanabilir.

Kampanya Detayları

- Kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan 'KAZAN' yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 5724'e SMS gönderebilir veya VakıfBank Mobil'de yer alan 'Cepte Kazan' üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

- Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

-

- Kampanya katılımı 1-15 Ağustos 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilebilir.

- BusinessCard'lar, Bankomat Kart'lar, nakit çekim, yurt dışı, mail order, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri, faiz ve komisyon kullanılarak yapılan alışverişler, vergi, sigorta, emeklilik, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, Fast Pay, Paycell ve passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

- İşlem iptal/iade durumunda yüklenen puanlar geri alınacak olup, avans puan kullanımı kaynaklı geri alım yapılamadığı durumda ilgili tutar kadar kartınıza borç yansıtılacaktır.

- Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 18 Ağustos 2023 tarihine kadar kredi kartına yüklenecek ve bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan'ların son kullanım tarihi 18 Eylül 2023'tür. Kullanılmayan Worldpuan'lar 19 Eylül 2023 tarihinde geri alınacaktır.

- Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

- Alışverişler WORLD POS'larından yapılmalıdır.

- Kampanya peşin veya taksitlendirme yapılabilen harcamaları kapsar.

- Express Card sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL'dir.