TCL, NXTPAPER Akıllı Telefon Serisini Piyasaya Sürüyor

TCL, NXTPAPER akıllı telefon serisini piyasaya sürüyor. Böylelikle TCL 40 NXTPAPER ve TCL 40 NXTPAPER 5G, kâğıt benzeri renkli bir görsel sunan ilk telefonlar olacak.

TCL, NXTPAPER Akıllı Telefon Serisini Piyasaya Sürüyor

TCL, NXTPAPER akıllı telefon serisini piyasaya sürüyor

TCL, 40 NXTPAPER ve 40 NXTPAPER 5G modelleriyle kâğıt benzeri renkli bir görsel sunan ilk telefonları piyasaya sürüyor. Bu ekranı daha önce tablet ve dizüstü bilgisayarlarda kullanan TCL, şimdi Android bir parçası olarak cep telefonlarında da kullanıyor. Yeni NXTPAPER akıllı telefonlar, TÜV tarafından onaylanmış düşük zararlı mavi ışık donanımına sahip olup göz konforu sunuyor. Ekran parlaklığı ve renk sıcaklığı otomatik olarak ayarlanabilen entegre bir sensöre sahiptir. Yansıma yapmayan akıllı telefon ekranı, kâğıt benzeri mat efektli bir doku ile parlama önleyici işlevsellik sunar ve parmak izi lekelerine karşı dayanıklıdır.

TCL 40 NXTPAPER Özellikleri

TCL 40 NXTPAPER akıllı telefon, 6,78" FHD+ NXTPAPER ekran, çift hoparlör ve DTS tarafından desteklenen 3D ses ile birlikte gelir. Ayrıca 32MP selfie, 5MP ultra geniş kamera ve 2MP makro sensörü bulunur. 256 GB depolama alanı ve 8 GB RAM kullanır ve ek 8 GB sanal RAM genişletme özelliği sunar.

TCL 40 NXTPAPER 5G Özellikleri

TCL 40 NXTPAPER 5G, profesyoneller için tasarlanmış bir telefon olup 6,6" HD+ NXTPAPER ekran ve NXTPAPER kullanıcı arayüzü ile uzun süreli okuma ve belge işlemlerinde kolaylık sunar. Cihaz, 256 GB depolama alanı ve ek 6 GB sanal RAM ile artırılabilen 6 GB RAM ile birlikte gelir. Arka kamera sistemi 50MP ana kamera, 2MP derinlik sensörü ve 2MP makro sensörü içerirken ön tarafta 8MP bir kamera bulunur.

TCL 40 NXTPAPER eylül ayında, TCL 40 NXTPAPER 5G ekim ayında Avrupa'da satışa sunulacak. Daha sonra yılın ilerleyen aylarında daha fazla ülkede piyasaya sürülecek.

-