Serkan Keskin, Köpeğiyle Birlikte Görüntülendi

Ünlü oyuncu Serkan Keskin, Arnavutköy'de köpeğiyle birlikte görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Keskin, evlilik tarihi hakkında belirsizlik olduğunu söyledi. Geçtiğimiz aylarda evlilik teklifi ettiği sevgilisi Meriç Aral ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Keskin, düğün haberinin müjdesini verdi.

Serkan Keskin, Köpeğiyle Birlikte Görüntülendi

Habertürk'ten Atakan Makar'ın haberine göre;

Serkan Keskin, Arnavutköy'de objektiflere yansıdı. Köpeğiyle birlikte görüntülenen Keskin, basın mensuplarıyla sohbet etti.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan oyuncu, 'Şimdilik İstanbul'dayız. Biz bir yerlere gidersek anlık gidiyoruz. Tiyatro devam ediyor. Oyunlarım var, oralara gidiyorum' dedi.

Evlilik Tarihi Belirsiz

Geçtiğimiz aylarda evlilik teklifi ettiği sevgilisi Meriç Aral ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Serkan Keskin, 'Siz şimdi yine tarih, yer falan soracaksınız ama gerçekten belli değil' açıklamasında bulundu.

Meriç Aral, daha önce gazetecilere, 'Ben Serkan'ı sahnede de televizyonda da çok seviyorum. Hepsi yani. Serkan, zaten benim en hayran olduğum oyunculardan biri, aynı zamanda hayran olduğum bir karakter ve insan. Yeteneği ve işine saygısı müthiş. Ülkemiz için de böyle bence' açıklamasında bulunmuştu.

-

Parmağındaki alyansı dikkat çeken Aral, 'Evet, olacak inşallah bir şeyler. Bir düğün habercisi olabilir' diyerek gülmüştü.

Kaynak: Habertürk