Safir 6. Bölüm Fragmanı ve Özet

Safir dizisinin altıncı bölüm fragmanı yayınlandı. Yaman, Feraye'yi abisi Ateş'le aldattığını düşünerek intikam almaya kararlıdır. Feraye ise Yaman'ın hamleleri karşısında zor durumda kalır. Düğün hazırlıkları ise hızla devam etmektedir.

Safir 6. Bölüm Fragmanı ve Özet

Safir 5. Bölümde Neler Oldu?

Safir dizisinin beşinci bölümünde, Yaman Feraye'nin kendisini abisi Ateşle aldattığını düşündüğü için intikam almayı planlar. Bu sırada Feraye ve Ateş'in evlilik hazırlıkları devam ederken, Yaman da bu durumu bozmak için çaba sarf eder.

Safir 6. Bölüm Fragmanı

Safir dizisinin altıncı bölüm fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:https://www.atv.com.tr/safir/fragman

Safir 5. Bölümü İzle

Safir dizisinin 5. bölümünü ATV'nin resmi YouTube sayfası üzerinden izleyebilirsiniz:https://www.atv.com.tr/canli-yayinhttps://www.atv.com.tr/safir/bolumler

Safir 6. Bölüm Özeti

Feraye'yi abisi Ateş'le aldattığını düşünen Yaman, Feraye'ye intikam etmeye kararlıdır. Yaman'ın sürekli hamleleriyle Feraye zor durumda kalırken, düğün hazırlıkları da hızla devam etmektedir. Ömer, adetlere uygun bir şekilde düğün yapılmasını isterken, Gülfem'in başka planları vardır. Bora cephesinde ise sular durulmaz ve Vural, oğlunun gerçek kimliğini öğrenmek için yeni bir adım atar.

-