Real Madrid Ortasaha Yıldızı Antonio Blanco'yu Alaves'e Gönderdi

Real Madrid, orta sahada yer bulamayan genç yıldız adayı Antonio Blanco'yu Alaves'e gönderdi. Blanco, Alaves ile anlaşarak takıma katıldı ve Real Madrid'in istemesi halinde geri alınabileceği bir anlaşma yapıldı. Real Madrid bu sezon birçok oyuncuyu kadrosuna kattı ve birçok oyuncu da takımdan ayrıldı.

Real Madrid Ortasaha Yıldızı Antonio Blanco'yu Alaves'e Gönderdi

Kadroda yer açmaya çalışan Real Madrid, özellikle orta sahada umut vadeden yıldız adaylarını yer olmadığı gerekçesiyle bir bir takımdan gönderiyor.

Son kurban Antonio Blanco oldu. Geçen sezon önce Cadiz sonra Alaves'te kiralık oynayan futbolcu takımda kendisine yer bulamayınca Alaves'le anlaştı. Yakında resmi imzanın atılması bekleniyor.

Hücum organizasyonlarının oluşturulmasında etkili olan oyuncu bu kadro kalabalığı arasında kaybolmamak için Alaves'in teklifini kabul etti. Alaves kulübü de bir paylaşım yaparak dönüşü müjdeledi.

Real Madrid, Alaves'le yaptığı anlaşma gereği belirlenen bedeli ödeyerek oyuncuyu isterse tekrar geri alabilir.

Real Madrid bu yıl şu ana kadar Jude Bellingham, Arda Güler, Fran Garcia, Joselu ve Brahim Diaz'ı kadrosuna kattı. Karim Benzema, Marco Asensio, Antonio Blanco, Jesus Vallejo, Eden Hazard, Latasa ve Mariano Diaz ise takımdan ayrılan isimler oldu.

-

Real Madrid'in Alman yıldızı Toni Kroos'tan Arda Güler açıklaması... Yere göğe sığdıramadıSpor