Pilot Uçağın Rotasını Değiştirince Gökyüzüne Penis Çizdi

Alman havayolu şirketi Lufthansa'nın pilotu, uçağın rotası değiştirildikten sonra gökyüzüne penis çizdi. İtalyan basını pilotun sinirlendiğini ve protesto amacıyla penis çizdiğini iddia ederken Lufthansa yetkilileri bu durumun tesadüfen oluştuğunu savundu.

Pilot Uçağın Rotasını Değiştirince Gökyüzüne Penis Çizdi

Havadaki Cinsel Organı Görenler Şoke Oldu

Pilot uçağın rotası değiştirilince gökyüzüne 24 kilometrelik penis çizdi, uçak, İtalya yerine Malta'ya yönlendirildi. Alman havayolu şirketi Lufthansa'nın pilotu, uçağın rotası değiştirildikten sonra gökyüzüne penis çizdi. 24 kilometre uzunluğundaki penis, FlightRadar24'te eğlenceli içerikleri izleyen havacılık hayranları tarafından fark edildi.

İtalyan gazetesi La Repubblica, pilotun rota değiştirildikten sonra sinirlenince bunu yaptığını iddia etti. Lufthansa ise 24 kilometrelik penisin tesadüf eseri ortaya çıktığını savundu.

Uçak, 28 Temmuz'da Almanya'nın Frankfurt kentinden İtalya'nın Katanya kentine doğru yola çıktı. Ancak temmuzda çıkan yangının ardından Katanya-Fontanarossa Havalimanı'nda küçülmeye gidildiği ve hava koşulları sebebiyle uçağın buraya iniş yapamayacağı bildirildi. Adı açıklanmayan pilota, Malta'ya inmesi gerektiği bilgisi verildi.

Uçak bunun ardından Sicilya'nın doğu kıyısında gökyüzünde yaklaşık 16 dakika boyuna manevra yapıp Malta'ya doğru gitmeye başladı. Bu esnada uçuş rotasıyla penis çizildiği görüldü.

-

İtalyan basını iniş yeri değiştirilince pilotun sinirlendiğini ve protesto amacıyla penis çizdiğini ileri sürdü. Lufthansa yetkilileriyse rota değiştirilirken uçağın Katanya üzerinde dolanması gerektiğini ve şeklin bu sırada tesadüfen oluştuğunu söyledi.

Kimliği açıklanmayan Lufthansa pilotunun, uçağın güneye uçması ve Malta adasına inmesi gerektiği söylenmeden önce uçağı durdurmak zorunda kalmasından rahatsız olduğu iddia ediliyor.