Oğuz Berkay Fidan'ın Son Hali Şaşırttı

O Ses Türkiye'nin ilk şampiyonu Oğuz Berkay Fidan'ın son hali sosyal medyada gündem oldu. Yıllar içindeki değişimiyle dikkat çeken Oğuz Berkay'ın müzik kariyeri hakkında detaylar.

Oğuz Berkay Fidan'ın Son Hali Şaşırttı

O Ses Türkiye'nin İlk Şampiyonu Oğuz Berkay Fidan'ın Değişimi

O Ses Türkiye'nin ilk şampiyon olan Oğuz Berkay Fidan güçlü sesi ve sempatik tavırlarıyla dikkat çekmişti. Murat Boz ile düet yapan Oğuz Berkay Fidan'ın sahne tarzı da çok beğenilmişti. Yarışmanın ardından müziği hiç bırakmayan Oğuz Berkay son haliyle herkesi şaşırttı. Ünlü ismin yıllar içindeki değişimi gündem oldu. O Ses Türkiye'nin ilk şampiyonu Oğuz Berkay Fidan yıllar içindeki değişimi dikkat çekti. Murat Boz'un takımında yarışan Oğuz Berkay güçlü sesi ve sempatik tavırlarıyla çok beğenilmişti. Murat Boz ile düet yapan Oğuz Berkay başarılı bir çıkış yakaladı ancak devamını getiremedi.

Oğuz Berkay Fidan'ın Müzik Kariyeri

O dönem büyük bir üne kavuşamayan genç ve yetenekli yarışmacı, bazı farklı şarkılara imza atmayı da ihmal etmedi. 'Beni Ellerden Sayma' adlı şarkısıyla adından söz ettiren Oğuz Berkay Fidan, uzun süre sessiz kaldı. Son olarak 'Bu Ayrılık Ne' şarkısına klip çeken Berkay, bu defa ise yaşadığı değişim ile konuşulmaya başlandı. Oğuz Berkay Fidan'ın son hali sosyal medyada gündem oldu. O Ses Türkiye'nin ilk şampiyonu Oğuz Berkay Fidan yıllar içindeki değişimi dikkat çekti. Oğuz Berkay Fidan'ın son haline; 'Bu nasıl değişim', 'Çok yakışıklısın', 'Piyasalara dönsen artık', 'Ne kadar değişmişsin' gibi yorumlar yapıldı.

O Ses Türkiye'nin İlk Şampiyonu

O Ses Türkiye programının 2011–12 yıllarında yayınlanan ilk sezonunun birincisi olan Oğuz Berkay Fidan, Murat Boz'un takımında yer almıştır. İlk teklisi 'Olmuyor'u Avrupa Müzik etiketiyle Şubat 2013'te satışa sunan Oğuz Berkay Fidan, müzik kariyerine hala devam etmektedir.

-