Özge Özpirinçci ve Eşi Bodrum'da Tatil Yaptı

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci ve eşi Burak Yamantürk, Bodrum'da tatil yapıyor. Özpirinçci, gazetecilerle sohbet ederken 'Bugün Mercan yok. Karı-koca bir kaçamak yapalım' dedi. Özpirinçci'nin kariyeri ve özel hayatı da merak konusu olmaya devam ediyor.

Özge Özpirinçci ve Eşi Bodrum'da Tatil Yaptı

Özge Özpirinçci ve eşi tatil kaçamağı yaptı

Soluğu Bodrum'da alan Özge Özpirinçci-Burak Yamantürk çifti, gazetecilerle sohbet etti. İkili, 'Bugün Mercan yok. Karı-koca bir kaçamak yapalım' dedi. 18 Eylül 2021'de nikah masasına oturan oyuncu Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk, aynı yıl aralık ayında kızları Mercan'ı kucaklarına alarak ilk kez anne ve baba olma duygusunu yaşamıştı. Habertürk'ten Eren Gürel'in haberine göre; ikilinin Bodrum tatili sürüyor.Çift, önceki gün Bitez'deki bir plajda objektiflere yansıdı.Özpirinçci ile Yamantürk, kendilerini görüntüleyen basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi.Kızları Mercan'ı babannesine bıraktıklarını söyleyen Özge Özpirinçci, 'Bugün Mercan yok. Karı-koca bir kaçamak yapalım' şeklinde konuştu. Pembe renkli bir bikini giydiği görülen ünlü oyuncu ile eşinin keyifli halleri ise dikkatlerden kaçmadı.

Özge Özpirinçci'nin Kariyeri

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, Türkiye’de oyunculuk kariyerine 2008 yılında “Cesaretin Var Mı Aşka” isimli dizide başrolde canlandırdığı “Ebru” karakteriyle adım attı. Ardından Kavak Yelleri dizisiyle geniş kitlelere ulaşan Özpirinçci, ilerleyen yıllarda birçok dizi ve filmde daha rol aldı. Yer aldığı projelerde oyunculuk performansıyla beğeni toplayan ünlü oyuncu, 2021 yılında uzun süredir aşk yaşadığı meslektaşı Burak Yamantürk ile dünya evine girdi. Çift bu evlilikten “Mercan” isminde kızlarını kucağına aldı. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra bir dönem özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, Nisan 2013’te bir diğer ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan ile nişanlanmıştı. Ancak ikili aynı yıl içinde ayrılık kararı almıştı. Bu ayrılıktan sonra Özpirinçci, Burak Yamantürk ile aşk yaşamaya başlamıştı. 2014 yılından bu yana aşk yaşayan Özpirinçci ve Yamantürk çifti, şimdilerde Bodrum’da tatilin keyfini çıkarıyor. Özpirinçci’nin tatilde yaptığı açıklamalar dikkat çekti. İşte detaylar…