Ömer Dizisi 30. Bölüm Fragmanı İzle

Ömer dizisi son bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Dizinin 29. bölümünü izleyen ve yeni bölüm fragmanından detaylar görmek isteyenler Ömer 30. bölüm fragmanı izle şeklinde araştırmalarını sürdürüyor.

Ömer Dizisi 30. Bölüm Fragmanı İzle

Ömer Dizisi Son Bölümüyle İzleyicisiyle Buluştu

Ömer dizisi son bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Dizinin 29. bölümünü izleyen ve yeni bölüm fragmanından detaylar görmek isteyenler Ömer 30. bölüm fragmanı izle şeklinde araştırmalarını sürdürüyor. ÖMER 30. BÖLÜM FRAGMANI İZLE Star TV ile Ömer yeni bölüm izle linki ve son bölüm özetinden detaylar şöyle; Aşağıdaki linkle Ömer dizisi yeni bölüm fragmanını izleyebilirsiniz. https://www.startv.com.tr/dizi/omer/fragmanlar

ÖMER 29. BÖLÜM ÖZETİ

Nilüfer'in Tahir'in kızı olduğunu söyleyen Vicdan'a inanıp inanmamakta kararsız kalan Ömer, bu sırrın doğrulanana kadar kimse tarafından öğrenilmemesi için onları alıp gizlice Nisa'ya götürmeye karar verir. Fakat bu kararı Gamze'yle arasının yeniden açılmasına neden olur. Şükran'ı boşanma kararından vazgeçirmek için çabalayan Tahir, onunla konuşmayı başararak arasını düzeltebilmek için büyük bir adım atar. Fakat Vicdan'ın Nisa'da kaldığını öğrenen Şükran'ı yatıştırmak hiç kolay olmaz. Bu sırada anne babasının yaşadığı sorunlardan etkilenen Eda ise savunmasız bir halde büyük bir tuzağa doğru adım adım ilerlemektedir.

Ömer dizisinin 30 Ekim Pazartesi günü ekranlara gelen 29. bölümü, izleyiciler arasında en sık aratılanlar arasında yer aldı.

ÖMER DİZİSİ 29. BÖLÜM ÖZETİ

Nilüfer'in Tahir'in kızı olduğunu söyleyen Vicdan'a inanıp inanmamakta kararsız kalan Ömer, bu sırrın doğrulanana kadar kimse tarafından öğrenilmemesi için onları alıp gizlice Nisa'ya götürmeye karar verir. Fakat bu kararı Gamze'yle arasının yeniden açılmasına neden olur. Şükran'ı boşanma kararından vazgeçirmek için çabalayan Tahir, onunla konuşmayı başararak arasını düzeltebilmek için büyük bir adım atar. Fakat Vicdan'ın Nisa'da kaldığını öğrenen Şükran'ı yatıştırmak hiç kolay olmaz. Bu sırada anne babasının yaşadığı sorunlardan etkilenen Eda ise savunmasız bir halde büyük bir tuzağa doğru adım adım ilerlemektedir. Ömer ve Gamze Vicdan'ın yarattığı depremden ailelerini korumaya çalışırken, yaşadığı acılardan Tahir'i ve ailesini sorumlu tutan Vicdan, Tahir'in Şükran'la arasındaki bağı tamamen koparacak bir hamle hazırlığındadır.

-

ÖMER 29. BÖLÜM İZLE Dizinin yeni bölümünü https://www.startv.com.tr/dizi/omer/bolumler adresinden izleyebilirsiniz.

Kızılcık Şerbeti'nde Çıngar Çıkartacak Ayrılık İddiası!

Biletini Pat Diye Kesecekler Ömer dizisinde flaş ayrılık! Gamze gemileri yaktı uğruna her şeyi göze almıştı! Yollar ayrılıyor