Neymar, Hamile Sevgilisini Aldattığı İçin Özür Diledi

Neymar, hamile sevgilisini aldattığı için Instagram'dan özür diledi ve özel hayatındaki hataları evde, aile ve arkadaşlarıyla çözeceğini belirtti.

Neymar, Hamile Sevgilisini Aldattığı İçin Özür Diledi

Fransa Ligue 1 ekibi Paris Saint-Germain'de top koşturan ve takım kaptanları arasında yer alan Neymar, yine ilginç bir olayla futbol gündeminde adından söz ettirmeye devam ediyor. Geride bıraktığımız sezonun son bölümünde sakatlığı nedeniyle sahalardan uzak kalan Brezilyalı yıldız için flaş bir iddia ortaya atılmıştı. Neymar'ın hamile olan sevgilisini aldattığı ve durumu kız arkadaşının öğrendiği öne sürülmüştü. Gündeme gelen iddialar sonrasında Neymar, sevgilisini aldattığını açıkladı ve özür diledi.

Fransız ekibindeki geleceği büyük bir merak konusu olan Neymar, hamile olan sevgilisini aldattığı için Instagram’dan özür diledi.19 Nisan’da Instagram’daki 210 milyon takipçisine ikinci kez baba olacağını duyuran Neymar, nişanlısı Bruna Biancardi ile oldukça mutlu bir çift görüntüsü veriyordu. Brezilyalı bir gazeteci, Neymar'ın kız arkadaşını hamileliği süresince birkaç kez aldattığını öne sürmüştü.

Neymar özür mesajında şu ifadeleri kullandı: Hatalıyım ve yaşanan bu anlamsız olay için çoktan özür diledim ama bunu bir kez de herkesin gözü önünde yapmak istiyorum. Özel bir konu halka açık yaşanırsa o zaman özrün de halka açık olması gerekir. Kendimi sensiz hayal edemiyorum. Sana ihtiyacım var. Tüm bunlar olurken ne kadar acı çektiğini ve yanımda olmanı ne kadar istediğimi gördüm. Hatalarımı ve özel hayatımı yoluna koyacağım.

-