Murat Dalkılıç'ın Yeni Aşkı Ortaya Çıktı

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, sosyal medya hesabından yeni sevgilisiyle el ele pozunu paylaştı. Dalkılıç'ın yeni aşkının ismi Eda olarak ortaya çıktı. Murat Dalkılıç daha önce Merve Boluğur ile evlenmiş ve boşanmıştı.

Murat Dalkılıç'ın Yeni Aşkı Ortaya Çıktı

Murat Dalkılıç'ın Yeni Aşkı Ortaya Çıktı

Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla zaman zaman gündem olan Murat Dalkılıç son paylaşımıyla olay oldu. Merve Boluğur ile evliliğinin ardından Sitare Akbaş ve Çağla Boz ile aşk yaşayan ünlü isim yeni bir aşka yelken açtı. Instagram sayfası üzerinden sevgilisi ile el ele pozunu paylaşan Dalkılıç'ın ilan-ı aşkı çok konuşuldu. Yeni aşkını sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla duyuran Murat Dalkılıç'ın sevgilisi de merak edildi. Önceki akşam arkadaşları ve sevgilisi ile yemek yiyen Murat Dalkılıç o karelerini takipçileriyle paylaştı. Yanındaki sarışın güzelin sevgilisi olduğu iddia edilen Dalkılıç'ın yeni aşkının isminin Eda olduğu ortaya çıktı. Murat Dalkılıç daha önce uzun süre aşk yaşadığı Merve Boluğur'la 2015 yılında nikah masasına oturmuş ve 2017 yılında boşanmıştı.

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, sosyal medya hesabından yeni aşkıyla fotoğraf paylaştı. İşte Murat Dalkılıç'ın yeni sevgilisi...Uzun süredir sevgilisi olmadığı bilinen Murat Dalkılıç, sevgilisiyle el ele pozunu paylaştı.Bir dönem Merve Boluğur ile evli olan ve daha sonra Hande Erçel ile de aşk yaşayan Dalkılıç, uzun zamandır aşk hayatında sessiz kalıyordu. Dalkılıç, nihayet aşk orucunu bozdu.Ünlü şarkıcı önce Sinem Tosunoğlu adlı kişiyle birlikte çekilen fotoğraflarını hikayesinde paylaşıp kalp emojisi koydu daha sonra da el ele tutuştukları bir fotoğrafını ekledi.İşte Murat Dalkılıç ve sevgilisi...