Levent Özdilek: Para Taşımıyorum, Dağıtıyorum, Paylaşıyorum

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisindeki Erman rolüyle bu sezon ekrana giriş yapan sanatçı Levent Özdilek, gündelik hayatında para taşımadığını aksine dağıttığını söyledi. Özdilek, para kazanmak için kendini paralamadığını ve paranın paylaşmak olduğunu vurguladı.

Levent Özdilek: Para Taşımıyorum, Dağıtıyorum, Paylaşıyorum

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisindeki Erman Rolüyle Yeni Sezona Giriş Yapan Sanatçı Levent Özdilek, Para Taşımadığını Aksine Dağıttığını Söyledi

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisindeki Erman rolüyle bu sezon ekrana giriş yapan sanatçı Levent Özdilek, dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Sabah'a röportaj veren Levent Özdilek, gündelik hayatında para taşımadığını aksine dağıttığını söyledi.

Özdilek, 'Para sizin için ne ifade ediyor' sorusuna şu cevabı verdi: 'Para... Para mefhumum yok ki benim. Pantolonumun, ceketimin ceplerinde unutuyorum ben onu. (Gülüyor) İşte tam da bu yüzden para taşımıyorum artık. Parayı dağıtıyorum ben, paylaşıyorum. Çünkü Para benim için paylaşmaktır. Yani para kazanmak için kendimi paralamam. Yoksulluğu da bilirim, zenginliği de.'

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi ve Erman Karakteri

Atv'nin salı akşamları yayınlanan dizisi 'Ben Bu Cihana Sığmazam'da 'Erman' karakterini canlandıran Levent Özdilek, dizinin başarısının sırrını açıkladı: 'Dizimizde bağımsız kalabilme mücadelesi veriliyor. İzleyici de empati kurarak, kendini bu mücadelenin bir parçası hissediyor'.

Levent Özdilek'in Kariyeri ve Özel Hayatı

Atv dizisi 'Ben Bu Cihana Sığmazam'ın yeni sezonunda 'Erman' karakteriyle izleyici karşısına çıkan Levent Özdilek, 50 yıllık meslek hayatına birçok başarı sığdırdı. Röportajda Özdilek, spor hayatından oyunculuk kariyerine geçişini, dostluğunu Oktay Kaynarca ile olan iş birliğini ve özel hayatını konuştu.

-

Sporun sanat hayatına etkilerini anlatan Özdilek, para konusundaki tutumunu da açıkladı. Gündelik hayatında para taşımadığını ve bunun yerine dağıttığını söyleyen sanatçı, para kazanmak için kendini paralamadığını ve paranın paylaşmak olduğunu vurguladı.

Levent Özdilek'in 50 Yıllık Meslek Hayatı

Levent Özdilek'in 50 yıllık meslek hayatında birçok başarıya imza attığı belirtildi. Röportajda bu başarılarına ve uzun süredir birlikte olduğu partneri Nilüfer Bıyıklı ile olan ilişkisine de değinildi. Özdilek, 13 yıllık ilişkisinin kendisi için bir rekortmenlik olduğunu söyledi.