Kendi Düşen Ağlamaz 13. Bölüm Fragmanı İzle

TRT1 ekranlarında yayınlanan Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin 13. bölüm fragmanı izlemek isteyenler için detaylar ve son bölüm özeti.

Kendi Düşen Ağlamaz 13. Bölüm Fragmanı İzle

Kendi Düşen Ağlamaz 13. Bölüm Fragmanı İzle

TRT1 ekranlarında yayınlanan Kendi Düşen Ağlamaz dizisi son bölümle ekranlardaki yerini aldı. Dizinin son bölümünü izleyen ve yeni bölümde senaryo nasıl devam edecek öğrenmek isteyenler yoğun olarak Kendi Düşen Ağlamaz 13. bölüm fragmanı izle şeklinde araştırmalarına devam ediyor.

Kendi Düşen Ağlamaz dizisi yeni bölüm fragmanı izle linki ve son bölümden özet detaylar şöyle; Aşağıdaki linkle dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında izleyebilirsiniz. https://www.trt1.com.tr/diziler/kendi-dusen-aglamaz

Kendi Düşen Ağlamaz 12. Bölüm Özeti

Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde Alize ve Serkan arasındaki eğlenceli bir o kadarda çekişmeli evlilik oyununda bu hafta neler olacak? Hayri ve Kezban'ın Türkan'ı da yanlarına alarak yaptıkları baskın, herkesi şok etmiştir. Kadir, kız istemeye gelmişken Türkanla karşılaşmıştır. Ama yaşayacağı asıl şok, bu değildir. Öğrendiği gerçeğin ağırlığını taşıyamaz ve bir süre ortalardan kaybolur. Serkan ise yıllar sonra annesiyle karşılaşmanın şokunu diğerlerinden farklı şekilde yaşamakta, onu yok saymaktadır. Bu yüzden planını değiştirmeyecek, Alize ile adım attığı gerçek evlilik yolundan dönmeyecektir. Geçmişini mahveden annesinin geleceğini de mahvetmesine izin vermeyecektir.

-