İnek ve Yılanın İlginç Oyunu Sosyal Medyayı Salladı

Sosyal medyada paylaşılan bir videoda inek ve yılanın birlikte oynadığı ilginç manzara büyük ilgi gördü. Videoda, inek ve yılanın birbirine yapıştığı ve birbirleriyle oynadığı görülüyor. Videonun gerçekliği sorgulansa da, bu sevimli görüntüler sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

İnek ve Yılanın İlginç Oyunu Sosyal Medyayı Salladı

Sosyal medya kullanıcıları, mikroblog platformu X'te paylaşılan bir videoda bir inek ve yılanın birlikte oynadığı güzel ama bir o kadar da tuhaf manzarayla karşılaşınca çok şaşırdılar.

Olayın videosunu Hindistan Orman Hizmetleri görevlisi Susanta Nanda paylaştı. 17 saniyelik videoda kahverengi bir inek ve bir yılanın birbirine yapıştığı ve birbirleriyle oynadığı gözlemlendi, aralarında herhangi bir korku ya da kavga belirtisi görülmedi.

SAF SEVGİYLE KAZANILAN GÜVEN

Bay Nanda videoyu paylaştı ve 'Açıklaması zor. Saf sevgiyle kazanılan güven' yazdı. İnek ve yılanın akıl almaz davranışlarının yer aldığı video sosyal medyada büyük ilgi gördü. Son 15 saatte yaklaşık 300 bin görüntüleme topladı ve sosyal medya sitesi X'te yaklaşık 5.000 beğeni aldı. Birkaç kullanıcı gönderiye ilginç yorumlar yaptı.

DOĞA KARMAŞIKTIR

Bir kullanıcı, 'Doğa Karmaşıktır. Doğayı ancak deneyimleyerek anlayabilirsiniz. Doğayı ayrıntılı olarak izlemeyi seviyorum ve bugün bile beni büyüleyen birçok şey gördüm, bunlar yanlışlıkla aklıma geldiğinde.' yorumunu yaptı bir kullanıcı. Başka bir kullanıcı, 'Harmony'nin hoş bir ifadesi. Günümüz dünyasında insanlık bu sevimli ruhlardan öğrenmeli' diye yazdı.

'AÇIKLANAMAZ BİR DAVRANIŞ'

-

Üçüncü bir kullanıcı, 'Hem ineğin hem de yılanın açıklanamaz davranışı, ancak daha sonra, insan anlayışının ötesinde, kendilerine ait bir dilleri var' yorumunu yaptı. Ancak bazı kullanıcılar videonun güvenilirliğini sorguladı. Videonun gerçekliğinden şüphe duyan bir kullanıcı, 'Bu sadece uydurma bir video. Her yıl yılan sokması nedeniyle çok sayıda çiftlik hayvanı ölüyor. Ve bu konuda güvenilir verilerimiz yok' diye yazdı.

Vahşi doğanın tehlikeli canlıları yılanlar çoğu zaman kendin büyük cüsseli hayvanları bile tuzağa düşürebiliyor.

Ancak söz konusu görüntülerde, bu yılanın ineğe zarar vermeden sevgi gösterisinde bulunması izleyenleri şaşırtıyor. İneğin de yılana karşı sevgi dolu halleri kameraya bakın nasıl yansıdı.

Yavrularını kurtarıp kendini pitona feda eden anne ördek, izlenme rekoru kırdı

Gündem