Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi ile %4,37 faiz oranıyla 70.607,38 TL kredi alabilirsiniz. Başvuru için çeşitli yöntemler bulunmaktadır ve başvurunun sonuçlanma süresi değişiklik gösterebilir.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi: %4,37 faizle 70.607,38 TL kredi alabilirsiniz!

Sonbahar Kredisi ile Garanti Bankası’ndan %4,37 faiz oranıyla 70.607,38 TL toplam ödeme yaparak 5.859,99 TL aylık taksitlerle kredi alabilirsiniz. Bu kredi için yıllık maliyet oranı %96,38 olup, toplam faiz miktarı 20.319,94 TL’dir. Tahsis ücreti ise 287,50 TL’dir. Hemen başvurarak bu avantajlı krediden yararlanabilirsiniz.

Başvurular hakkında

Kredi başvurusunda bulunmanın çeşitli yöntemleri bulunmaktadır. Garanti BBVA, müşterilerine farklı kanallar aracılığıyla kredi başvurusu imkanı sunmaktadır. İnternet üzerinden, Garanti BBVA’nın resmi websitesi olan garantibbva.com.tr üzerinden kredi başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca Garanti BBVA Mobil uygulamasını kullanarak veya internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapma seçeneği de bulunmaktadır.

Kredi başvurusu için şubeye gitmek isterseniz, Garanti BBVA şubelerine giderek başvurunuzu birebir gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca telefon aracılığıyla da başvuruda bulunabilirsiniz. Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni 444 0 333 numarasından arayarak veya Garanti BBVA Anında Kredi Hattı’nı 444 0 335 numarasından arayarak telefonla kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru ne zaman sonuçlanır?

Kredi başvurularının sonuçlanma süreleri, başvurunun yapıldığı kanala ve başvuru sahibinin durumuna bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Başvurunun incelenmesi, talep edilen kredi miktarı, gelir durumu, kredi notu ve diğer kriterler dikkate alınarak gerçekleştirilir. Genellikle başvurunun sonuçlanma süresi birkaç iş günü içerisinde tamamlanır. Bu süreç bankadan bankaya ve başvuru sahibinin durumuna göre farklılık gösterebilir.

-