Galatasaray ile Beşiktaş Arasında Oynanacak Maçta Deplasman Yasağı Uygulanmayacak

Galatasaray ile Beşiktaş arasında oynanacak maçta deplasman yasağı uygulanmayacak. Beşiktaş Kulübü, maçta deplasman tribününde taraftarlarının olacağını açıkladı. Galatasaray Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Eray Yazgan, deplasman yasağını doğru bulmadığını belirtti.

Galatasaray ile Beşiktaş Arasında Oynanacak Maçta Deplasman Yasağı Uygulanmayacak

Galatasaray ile Beşiktaş, Süper Lig'in 9. haftasında RAMS Park'ta karşı karşıya gelecek.

Deplasman yasağının uygulanmayacağı mücadelede siyah-beyazlı taraftarlar tribünde yerini alabilecek. 'GELİYORUZ' Beşiktaş'tan yapılan açıklamada, 'Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, 'Trendyol Süper Lig'in 9. haftasında, 21 Ekim Cumartesi günü saat 19.00'da Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nde oynanacak Galatasaray-Beşiktaş müsabakası için toplanan İstanbul İl Spor Güvenlik Kurulu, taraftarlarımızın deplasman tribününde yer almalarına karar vermiştir.' denildi. Öte yandan siyah-beyazlılar yaptığı paylaşımda, 'Ali Sami Yen deplasmanındayız. Geliyoruz.' ifadeleri kullanıldı.

'DEPLASMAN YASAĞINI DOĞRU BULMUYORUM'

Galatasaray Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Eray Yazgan da yaptığı açıklamada, 'Deplasman yasağını doğru bulmuyorum. Çocukken İnönü Stadı'nda hep yarı yarıya olurdu. Belki bu söylediğim şimdiki kombinelere bakılınca romantik gelecektir. Biz Manchester seyircisini, Bayern seyircisini ağırlayabiliyorsak, Beşiktaş'ı da Fenerbahçe'yi de ağırlamalıyız. Kendi taraftarımızla da oraya gitmeliyiz.' ifadelerini kullanmıştı.

Beşiktaş Kulübü, Galatasaray ile cumartesi akşamı oynanacak maçta deplasman tribününde taraftarlarının olacağını açıkladı.

BEŞİKTAŞ DUYURDU

Siyah-beyazlı kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Ali Sami yen deplasmanındayız. G E L İ Y O R U Z denildi.

-

Galatasaray Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Eray Yazgan da yaptığı açıklamada, Deplasman yasağını doğru bulmuyorum. Çocukken İnönü Stadında hep yarı yarıya olurdu. Belki bu söylediğim şimdiki kombinelere bakılınca romantik gelecektir. Biz Manchester seyircisini, Bayern seyircisini ağırlayabiliyorsak, Beşiktaşı da Fenerbahçeyi de ağırlamalıyız. Kendi taraftarımızla da oraya gitmeliyiz demişti.