Fenerbahçe'nin Zimbru Maçı ve Konferans Ligi Serüveni

Zimbru Fenerbahçe maçı için beklenen gün geldi çattı. UEFA Konferans Ligi 2. ön eleme turu rövanş karşılaşmasına sahne olacak zorlu mücadele öncesi sarı lacivertli temsilcimiz, büyük bir avantajı elinde bulunduruyor. Zimbru'yı sahasında 5-0 mağlup eden Fenerbahçe, bu akşamki rövanş mücadelesinde tur atlaması halinde FC Differdange 03 (Lüksemburg) – NK Maribor (Slovenya) maçının galibiyle karşılaşacak. Fenerbahçe, 2. ön eleme turunu geçmesi halinde 3. ön eleme turundaki ilk maçlarına 10 Ağustos'ta, rövanş karşılaşmalarına ise 17 Ağustos'ta çıkacak. Sarı lacivertli ekibimiz bu turu da geçerse play-offlara yükselecek ve play-offları da geçmesi halinde UEFA Konferans Ligi gruplarında mücadele etmeye hak kazanacak.

Fenerbahçe'nin Zimbru Maçı ve Konferans Ligi Serüveni

Zimbru Fenerbahçe Maçı

Zimbru Fenerbahçe maçı için beklenen gün geldi çattı. UEFA Konferans Ligi 2. ön eleme turu rövanş karşılaşmasına sahne olacak zorlu mücadele öncesi sarı lacivertli temsilcimiz, büyük bir avantajı elinde bulunduruyor.

Fenerbahçe'nin Muhemel Rakipleri

Zimbru'yı sahasında 5-0 mağlup eden Fenerbahçe, bu akşamki rövanş mücadelesinde tur atlaması halinde FC Differdange 03 (Lüksemburg) – NK Maribor (Slovenya) maçının galibiyle karşılaşacak.

3. Ön Eleme Turu Maçları

Fenerbahçe, 2. ön eleme turunu geçmesi halinde 3. ön eleme turundaki ilk maçlarına 10 Ağustos'ta, rövanş karşılaşmalarına ise 17 Ağustos'ta çıkacak. Sarı lacivertli ekibimiz bu turu da geçerse play-offlara yükselecek ve play-offları da geçmesi halinde UEFA Konferans Ligi gruplarında mücadele etmeye hak kazanacak.

-