Fatih Altaylı, Ahmet Çakar'a Tepki Gösterdi

Galatasaray kongre üyesi ve gazeteci Fatih Altaylı, sosyal medya hesabından spor yorumcusu Ahmet Çakar'a tepki gösterdi. Altaylı, Çakar'ın kendisine açılan davayı geri çekmesi için ricada bulunduğunu ve Dursun Özbek'le ilgili yaptığı açıklamaları çarpıttığını belirtti.

Fatih Altaylı, Ahmet Çakar'a Tepki Gösterdi

Galatasaray kongre üyesi ve gazeteci Fatih Altaylı, sosyal medya hesabından spor yorumcusu Ahmet Çakar'a tepki gösterdi.

Çakar'a seslenen Altaylı, '5 yıl önce Dursun Özbek'in ilk döneminde söylediğim sözleri sanki yeni söylemişim gibi ve içine Erdem Timur'u da katarak anlatıyor, açıkça yalan söylüyorsunuz. Ayıp değil mi?' ifadelerini kullandı.

Altaylı, Ahmet Çakar'ın kendisine açılan davayı geri çekmesi için ricada bulunduğunu, Dursun Özbek'le ilgili yaptığı açıklamaları çarpıttığını söyledi.

Altaylı'nın İfadesi

'Ahmet Çakar bey sizi dava ettiğim zaman arayıp davayı geri çekmemi rica ediyorsunuz. Ben de sizi kırmıyorum ama şimdi yine 5 yıl önce Dursun Özbek'in ilk döneminde söylediğim sözleri sanki yeni söylemişim gibi ve içine Erdem Timur'u da katarak anlatıyor, açıkça yalan söylüyorsunuz. Ayıp değil mi?' diye yazdı.

Ahmet Çakar'ın İfadesi

Ahmet Çakar, 'Dursun Özbek ve Erden Timur, Fatih Altaylı sizin için rüşvetçi diyor. Sizin için kulübün parasını gazetecilere yediriyor diyen Fatih Altaylı'ya açıklamanız olacak mı? Gıkınız çıkmıyor' demişti.

-

Dava Süreci

Altaylı, bir televizyon programının canlı yayınında kendisine hakaret ettiğini öne sürdüğü futbol yorumcusu Çakar'a 50 bin liralık tazminat davası açmıştı. Mahkeme, tarafların aralarında uzlaşma sağlaması üzerine davayı düşürmüştü. Mahkeme, davalı Çakar'ın tazminat ödemesini reddederken davalı televizyon kanalının davacı Altaylı'ya 3 bin liralık manevi tazminat ödemesine karar vermişti.