Ebru Yaşar Konserde Zarafeti ve Güzelliğiyle Büyüledi

Ebru Yaşar, modacı Pınar Kerimoğlu imzalı kıyafetleriyle konserde büyüleyici bir performans sergiledi. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yaşar, heyecanını ve mutluluğunu dile getirdi. Ayrıca, yeni albüm çalışmalarının devam ettiğini ve kış aylarında albümün çıkacağını açıkladı. Bozcaada Caz Festivali ise Volkswagen sponsorluğunda gerçekleşti ve çevre dostu bir etkinlik olarak öne çıktı. Ayrıca, müzisyenler arasında yaşanan bir detone olayı da konuşuldu.

Ebru Yaşar Konserde Zarafeti ve Güzelliğiyle Büyüledi

Konserde modacı Pınar Kerimoğlu imzalı iki kıyafet taşıyan Yaşar, zarafeti ve güzelliği ile büyülerken tam not aldı.

Yaşar’a konsere özel dansçılar eşlik ederken, ritim davul şovla seyirciler konser başlamadan coştu.

"YİNE HEYECANLIYIM"

Sahne öncesi basın mensuplarının sorularına yanıt veren Ebru Yaşar, "Gelen herkese çok teşekkür ediyorum. Her sahnemde olduğu gibi yine heyecanlıyım. Seyirci ile buluşmak bana büyük mutluluk veriyor." diyerek mutluluğunu ve heyecanını dile getirdi.

Sahne kıyafeti ve takıları ile dikkatleri üzerine çeken Yaşar, "Doğu ve Batı sentezi yaptım. Sevgili Pınar Kerimoğlu, elbisemi dikti. Kayınvalidem tarafı da takılarımı gönderdi." dedi.

"BEŞ GÜN SERUM ALDIM"

Geçtiğimiz haftalarda tatile giden ve ardından rahatsızlanan Ebru Yaşar, "İlk günler çok güzeldi, tatilim gayet güzel gidiyordu ama çok hasta oldum. Havaların tutarsızlığı biraz kötü etkiledi. 5 gün serum aldım. Bir konserimi ertelemek zorunda kaldım." diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

-

"KIŞ AYLARINDA ALBÜM GELİYOR"

Yeni albüm çalışmaları devam eden Yaşar’a Bu akşam özel bir şarkı sürprizi olacak mı burada sorusu yöneltilirken, “Bugün burada sürprizim olmayacak çünkü yer kalmıyor. Kendi hit şarkılarımı söylüyorum burada. Bir kaç tane de arkadaşlarımın şarkılarına yer verdim. Ama şunun müjdesini vereyim. Kış aylarında albüm geliyor.” diyerek hazırlık aşamasında olduğunu dile getirdi.

Konsere Özge Ulusoy, Ahmet Güneştekin, Aşkım Kapışmak, Nagihan Karadere ve Hande Sarıoğlu gibi tanınmış isimler geldiler.

Ebru Yaşar Kuruçeşme Arena'da Unutulmaz Bir Konser Verdi

Kuruçeşme Arena’da tadı damaklarda kalan bir gece yaşattı izleyenlere. Oradaydım ben. Kuruçeşme’ye gelenler her şarkıya eşlik etti. Eskiden bir köprü yapmış günümüze kadar uzatmış o köprüyü Ebru Yaşar... Herkese nasip olmaz bu. Onun ilk sektöre adım attığı şarkıya da eşlik ediyor binlerce izleyici son çıkardığı şarkısına da... Tam da bu demek oluyor işte geçmişle günümüz arasında köprü kurmak. Sahne öncesi davulcuların şovlarıyla çıktı sahneye, sonra aralarda halay da çektirdi konsere gelenlere... Ben izleyici olarak kusursuz bir konser seyrettim. Sahne şovundaki en büyük etkenlerden biri bana göre Pınar Kerimoğlu’ydu. Çok anlamam kostüm işlerinden ama Ebru’nun giydiği ki kostüm de Pınar’ın imzasını taşıyordu. Bu arada Kuruçeşme Arena sahnesiyle de ilgili birkaç şey söylemem şart. Çok güzel bir konser alanı. Muhteşem Boğaz manzarasına karşı şarkı dinlemek ayrı bir keyif. Burada konser düzenlemeyi akıl eden, mekanı düzenleyen Polat Yağcı’ya da bir alkış.

Bozcaada Caz Festivali Volkswagen Sponsorluğunda Gerçekleşti

Hafta sonu Bozcaada Caz Festivali vardı. Son zamanlarda böyle etkinliklere otomobil firmaları sponsor oluyorlar. Gerçi Volkswagen Binek Araç 6 senedir festivalin destekçisi. Festival bu sene ‘oyun’ temasıyla farklı bir deneyim yaşatmak istemiş katılımcılara. Ekolojik dönüşüm ve sürdürülebilirlik anlayışı da festivalin odak noktalarından biri oldu. Tüm ekinlikler azami çevresel atık felsefiyle gerçekleştirdi. Belki de bu yüzden Volkswagen’e büyük iş düştü festival boyunca... Araçlarıyla festival alanına ulaşımı sağlamak değildi asıl amaçları, çevre dostu olduklarını da sergilediler hafta sonu boyunca. Yakınımızda olan ama diğer tatil beldelerinin gerisinde kalmış bir yer Bozcaada... Böyle festivallerle, böyle günlerce süren büyük etkinliklerle ve büyük markaların desteğiyle geç de olsa hak ettiği değeri bulacak diye ümit ediyorum.

Herkesin Yeri Dolar

Günümüzde herkesin yeri dolar. Her hayat sahnesinin bir telafisi vardır. Ben o işten elimi çektim, benden sonra olmadı. Ben yokum tutmaz. Ben gitmeyeceğim başaramazlar demek çok ‘eski kafa’ artık. Yani demem o ki, kendimizi tepelere, vazgeçilmez noktalara koymak anlamsız.

Zor Şarkı Fakat...

Zor şarkı diyor bazı müzisyenler “Bi’ Tek Ben Anlarım” için... Ama şarkının sahibi de bir zahmet detone olmasın yahu. KÖFN grubunun solisti Salman Tin şarkıyı okurken bir anda garip bir ses çıkardı geçen akşam. Detone oldu yani. Sonra da “Benim tonumdan çalmadınız” dedi orkestraya... Bir orkestra ters köşeye düşürebilir insanı, ufak ufak detoneler vesaire de olur. Zaten bunu bazen dinleyici dahi anlamaz. Ama iyi bir şarkıcı böyle büyük bir tufaya düşmez, düşmemeli. Haksız mıyım? Haksızsam tartışalım...