Dilek Taşı 8. Bölüm Özeti ve İzleme Linki

Kanal D'de yayınlanan Dilek Taşı dizisinin 8. bölümünde, Mustafa'nın gerçek kimliği ortaya çıkar ve Cemre'nin babası olduğunu açıklar. Son bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için izleme linki araştırmaları başladı. Ayrıca, Figen'in kendi kimliği hakkında şüpheleri artar ve gerçeği öğrenmeye çalışır.

Dilek Taşı 8. Bölüm Özeti ve İzleme Linki

Kubilay karakterine hayat verecek olan oyuncu, Mustafa’ya (Salih Bademci) beklenmedik bir teklifte bulunarak, tüm dengeleri değiştirecek.

Kızı Cemre’yle ilgili gerçekleri öğrenen Mustafa ise ilk kez Rona Ailesi’nin karşısına dikilecek.

Kanal D'de yayınlanmakta olan Dilek Taşı 8. bölüm izle ekranı başında yerler alınıyor. Salih Bademci, Hazal Subaşı, Ozan Dolunay, Perihan Savaş ve Özge Özberk gibi isimleri buluşturan dizinin yeni bölümünde, Sinan'ın hasta olduğunu ve Cemre'nin organ nakli için hastaneye götürüldüğünü öğrenen Mustafa, kimliğini daha fazla saklayamaz ve Harun Rona'nın boğazına yapışıp Cemre'nin babası olduğunu söyler.

Son bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyen izleyiciler, Kanal D ile Dilek Taşı 8. bölüm izle linki araştırmalarına başladı. İşte, full HD, tek parça ve kesintisiz seçenekleriyle Dilek Taşı son bölüm izle ekranı ve son bölüm özetinden detaylar…

DİLEK TAŞI SON BÖLÜM İZLE!

İşte 1 Kasım 2023 Çarşamba akşamı ekranlara gelen son bölümü izlemek için: DİLEK TAŞI 8. BÖLÜM İZLE İÇİN TIKLAYINIZ

-

DİLEK TAŞI 8. BÖLÜM ÖZETİ

Kanal D'nin, yapımını Pastel Film, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül'ün üstlendiği, başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay'ın paylaştığı dizisi Dilek Taşı, her Çarşamba akşamı yeni bölümleri ile ekrana gelmeye devam ediyor.

Dram yüklü hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Dilek Taşı'nın sekizinci bölümünün özeti şöyle; Mustafa ve Figen jandarmalara yakalanacakken, öğrencilerin meydanın karıştırmasıyla oradan kurtulurlar. Mustafa'nın yaşadığı ortaya çıkmış ve artık gerçek kimliğiyle saklanması mümkün olmadığından, kendisine sahte bir kimlik edinir. Amacı kızını da alıp yurtdışına kaçmaktır. Macide ise ihbar ettiği Mustafa'nın yakalanmadığını öğrenince paniğe kapılır ve Cemre ve Sinan'ı apar topar köşkten kaçırır. Sevda'nın boğazını sıkan ve ajansta herkesin önünde Kenan'dan dayak yiyen Efkan'ı babası bu halde görür ve Ronaların evini basar, bunun bedelini nasıl ödetecektir? Öte yandan Figen, kendi hakkında oldukça şüphe uyandırıcı konuşmalara kulak misafiri olur ve bu şüphelerinin üzerine giderek anne ve babasını sorguya çeker. Ömer ve Asuman Figen'i geçiştirseler de Figen ikna olmaz. Figen kimdir? Gerçekte kimin kızıdır? Macide'nin sakladığı doğum belgesine ulaşır. Figen, kendi hakkındaki sırrı öğrenecek midir? Dilek Taşı, duygu yüklü yeni bölümü ile 1 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de…