Cemil Kılıç'tan Twerk Yapan Arap Kadınlara Tepki

Atatürkçü İlahiyatçı yazar Cemil Kılıç, başı kapalı bir şekilde twerk yapan Arap kadınların videosunu paylaşarak tepki gösterdi ve Arapları eleştirdi. Kılıç, Arapları eleştirenlerin hemen İslam düşmanı ilan edildiğini belirtti ve benzer ahlaksızlıkların Türkler arasında da olduğunu söyledi.

Cemil Kılıç'tan Twerk Yapan Arap Kadınlara Tepki

Cemil Kılıç'tan Twerk Yapan Arap Kadınlara: Bu mu necip Arap kavmi?

Atatürkçü İlahiyatçı yazar Cemil Kılıç başı kapalı bir şekilde twerk yapan kadınların videosunu paylaşıp sosyal medya hesabından “Araplık İslam mı?” sorusunu sordu.

Arapları eleştirince direkt İslam düşmanı olarak ilan edileceğini belirten Kılıç, olaya ilişkin tepkilerini dile getirdi.

İlahiyatçı yazar Cemil Kılıç, Twitter hesabından twerk yapan başörtülü kadınları paylaştı ve o görüntüye tepki gösterdi. 'Ben şimdi bu Arap kardeşlerimizi eleştirince hoppp İSLAM DÜŞMANI oluyorum. Kimi yobaz takımı öyle düşünüyor. Alın bakın, işte kardeşlerimiz... Başında örtü ama kıçını sallayıp duruyor. Bu mu necip Arap kavmi? Benzer ahlaksızlıklar Türklerin içinde de var. Ama hiç kimse Türkleri eleştirince İslam düşmanlığıyla suçlanmıyor da konu Araplar olunca neden olay hemen İslam'a bağlanıyor? Araplık İslam mı?'

-