Ateş Kuşları 23.Bölüm Özeti: ZIPKIN'IN SEÇİMİ

Ateş Kuşları 23. bölümünde Zıpkın, Kara'yı öldürmek için kliniğe gider. Ancak kardeşini görünce suçluluk duyar. Kara, Zıpkın'a zalimce bir seçim yaptırır: 'Kime dokunayım? Hüma'ya mı Gülayşe'ye mi?'. Lara, babasının isteğini yerine getirecek mi? Barbaros, babasını öldürecek mi? Kara neden Lara'nın peşinde dolanmaya başlar?

Ateş Kuşları 23.Bölüm Özeti: ZIPKIN'IN SEÇİMİ

Ateş Kuşları 23.Bölüm Özeti: ZIPKIN'IN SEÇİMİ

Kara'yı öldürmek için kliniğe giden Zıpkın, diyalize bağlı ölüm döşeğindeki 'kardeşini' görünce suçluluk duyar. Ancak Kara, Ateş Kuşları'nın suçluluk duymasını değil, bedel ödemesini ister ve Zıpkın'a zalimce bir seçim yaptırır: 'Kime dokunayım? Hüma'ya mı Gülayşe'ye mi?'

LARA EYÜBOĞLU, BABASININ İSTEĞİNİ YERİNE GETİRECEK Mİ?

Nizam yoğun bakımda uyandığı gibi Lara'dan Ateş Kuşları'nı Mola Yeri'nden atmasını ister. Gülayşe ölüm döşeğindeki babasının isteğini ezip geçecek mi yoksa kardeşlerini sokağa mı atacak?

BARBAROS, BABASINI ÖLDÜRECEK Mİ?

Çatal, Barbaros'un sevdiği kızı ve kendisine yıllarca manevi babalık yapan Nizam'ı öldürmeye çalışmıştır. Bu iş artık Barbaros'un dayanamayacağı bir hal almıştır. Barbaros artık bir baba katili mi olmuştur?

KARA NE İSTİYOR?

Tam da Gülayşe ve Barbaros ilişkisi parçalanırken Kara neden Lara'nın peşinde dolanmaya başlamıştır? Barbaros nikah masasında terk ettiği Gülayşe'yi nasıl koruyabilir?

-

Ateş Kuşları 23. Bölüm Bilgileri

Duygu yüklü ve farklı hikayesiyle dikkat çeken ve atv ekranlarından izleyiciyle buluşan Ateş Kuşları dizisi, 23. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin yeni sezonunun ilk bölümü 15 Eylül Cuma günü yayınlandı. Diziseverler, 23. bölümde neler yaşandığını merak ediyor.