Annapurna, Stray oyununu animasyon filmi olarak geliştirmekte

Annapurna, büyük ilgi gören 2022 macera oyunu Stray'i animasyon filmi olarak geliştirmekte olduğunu duyurdu. Stray, BlueTwelve Studio tarafından geliştirilen ve çürümekte olan bir siber şehrin neon ışıklı sokakları ve karanlık alanlarında geçen üçüncü şahıs bir kedi macera oyunudur. Stray animasyon filminin ne zaman tamamlanacağı ve yayınlanacağı hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Annapurna, Stray oyununu animasyon filmi olarak geliştirmekte

Annapurna, Stray oyununu animasyon filmi olarak geliştirmekte

Annapurna, büyük ilgi gören 2022 macera oyunu Stray'i animasyon filmi olarak geliştirmekte olduğunu duyurdu. Projenin arkasında, Annapurna'nın eski Disney Animation yöneticileri Robert Baird ve Andrew Millstein bulunuyor.

Stray'in Konusu Nedir?

Stray, BlueTwelve Studio tarafından geliştirilen ve çürümekte olan bir siber şehrin neon ışıklı sokakları ve karanlık alanlarında geçen üçüncü şahıs bir kedi macera oyunudur. Oyun, karanlık bir siberpunk dünyasında, sevimli bir kedi karakterini kontrol ederek oynanıyor ve bu farklı deneyimi sunmasıyla özellikle dikkat çekiyor. Stray 2022 yılında en iyi bağımsız oyun ödülünü almıştı. Stray animasyon filminin ne zaman tamamlanacağı ve yayınlanacağı hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.