Aleyna Tilki'nin Annesi Havva Öztel Başını Örttü!

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel sosyal medya paylaşımları ile sık sık magazin gündeminde adından söz ettiriyor. Cesur pozları ile zaman zaman dikkat çeken Aleyna Tilki'nin annesi bu kez başını örterek verdiği poz ile dikkat çekti. Havva Öztel'in dün Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım sosyal medyada gündeme oturdu. Başörtüsü taktığı bir kareyi Instagram hikayesinde paylaşan Havva Öztel'in paylaşımına yazdığı not dikkat çekti. Havva Öztel başörtülü pozuna 'Kandil olsaydı hayırlı kandiller derdim' notunu ekledi. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Havva Öztel'in Instagram'da 120 bin takipçisi bulunuyor. Havva Öztel'in bazı Instagram paylaşımları şu şekilde.. En az kızı Aleyna Tilki kadar magazin gündeminde adından söz ettiren Havva Öztel, hem paylaşımları hem de açıklamalarıyla dikkat çeken bir isim. Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel şarkıcılığa soyunmuş ve sesinin güzelliğiyle de beğeni toplamıştı. Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel iddialı pozlarıyla da adınd

Aleyna Tilki'nin Annesi Havva Öztel Başını Örttü!

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel sosyal medya paylaşımları ile sık sık magazin gündeminde adından söz ettiriyor.

Cesur pozları ile zaman zaman dikkat çeken Aleyna Tilki'nin annesi bu kez başını örterek verdiği poz ile dikkat çekti.

Havva Öztel'in dün Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım sosyal medyada gündeme oturdu. Başörtüsü taktığı bir kareyi Instagram hikayesinde paylaşan Havva Öztel'in paylaşımına yazdığı not dikkat çekti. Havva Öztel başörtülü pozuna 'Kandil olsaydı hayırlı kandiller derdim' notunu ekledi.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Havva Öztel'in Instagram'da 120 bin takipçisi bulunuyor. Havva Öztel'in bazı Instagram paylaşımları şu şekilde..

En az kızı Aleyna Tilki kadar magazin gündeminde adından söz ettiren Havva Öztel, hem paylaşımları hem de açıklamalarıyla dikkat çeken bir isim.

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel şarkıcılığa soyunmuş ve sesinin güzelliğiyle de beğeni toplamıştı. Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel iddialı pozlarıyla da adından söz ettiriyor. Aleyna Tilki'nin annesi son olarak da başını örtüp bu halini paylaştı. Mavi yemenisiyle poz veren Öztel paylaşımına 'Kandil olaydı hayırlı kandiller derdim' notunu düştü. Kimse bu nota anlam veremedi.

-